Po milostném románku, který Dido v minulosti prožila s hudebním producentem Frediem Unger-Hamiltonem a zhruba ročním milostném vztahu s kanadským modelem Rodneyem Weberem, se konečně zdálo, že našla muže svých snů. "Vypadali, že jsou stvořeni jeden pro druhého," soudili zpěvaččini přátelé.

S třicetiletým Solem Campbellem, který bydlí v jejím bezprostředním sousedství, se Dido seznámila v září. "Po jednom z koncertů mě poprosil o schůzku a okamžitě jsme si padli do oka," uvedla zpěvačka.

Cesta kolem světa

"Postupem času jsme však zjistili, že každý máme jiné zájmy, vyznáváme odlišné životní hodnoty a nedokážeme se navzájem přizpůsobit. Jediným řešením byl proto rozchod," vysvětlila Dido, která na sklonku uplynulého roku prohlásila, že si dopřeje roční pauzu.

Plánuje cestu kolem světa, na které však nebude zcela zahálet. Během křižování různými zeměmi hodlá složit skladby na své nové album.

"Strávím rok cestováním a psaním," potvrdila Dido, která své 33. narozeniny oslavila o Vánocích. "Chci si opravdu užívat," uvedla zpěvačka, která naznačila, že by se chtěla podívat na Nový Zéland či do Latinské Ameriky. "Existuje tolik míst, která bych ráda navštívila."