Zatímco kolují zvěsti o tom, že dost možná opět zažehnul plamínek jejich vzájemné lásky, hvězdný pár tvrdí, že se jen snaží udělat co nejkrásnější Vánoce svým dvěma adoptovaným dětem, jedenáctileté Isabelle a devítiletému Conorovi.

"Užijeme si rodinné Vánoce," prohlásila před novináři Kidmanová, o níž se spekulovalo, že prožívá románek se Stevem Bingem, bývalým přítelem Elizabeth Hurleyové.

Láska byla vzkříšená

"Vztah Toma a Nicole je opět mnohem bližší, žhavější. Poslední týdny jsou od svého rozvodu poprvé jako vyměnění. Nakoupili si vzájemně vánoční dárky a věří, že se jim podaří znovu vzkřísit alespoň trošku toho, co mezi nimi kdysi bylo. Všechno svádějí na společnou péči o děti, ale když to vezmete do detailů, vyrážejí spolu na výlety a jsou znovu velkou šťastnou rodinou. Je jasné, že jsou mnohem více než jen přátelé. Jejich románek určitě opět rozkvetl," míní jejich přátelé.

Obě hollywoodské hvězdy si od svého rozchodu před třemi lety, kdy si daly vale po desetiletém vztahu, prožily několik neúspěšných románků. "Vzájemně jsou si tak blízcí, že něco podobného zřejmě u někoho jiného nemohou stále najít," uvedla přítelkyně Kidmanové.