"Miminko bych si moc přála. Chtěla bych mít víc dětí, nejradši bych je ale chtěla mít všechny najednou. Dvojčata, trojčata, aby u nás bylo hodně veselo," řekla Tereza Mátlová, která už se svým partnerem balí kufry, protože jedou do Dominikánské republiky odpočívat a také bilancovat letošní rok.

"Mým největším hříchem je kouření, slíbil jsem, že přestanu, a to jsem nesplnil," konstatoval František Janeček a vysvětlil, že problém spočívá především v tom, že jeho o třicet let mladší přítelkyně Tereza je zapřísáhlá nekuřačka. Janeček přitom tvrdí, že jiné hříchy nemá, i když se v jeho okolí neustále pohybují krásné dívky a ženy.

"Jsem chlap. Při své práci vidím kolem sebe spoustu nádherných ženských bytostí a lhal bych, kdybych tvrdil, že mě nepřitahují. To bych na tom byl opravdu špatně, kdyby mě nenapadla nějaká hříšná myšlenka," přiznal.

Tereza Mátlová je přesvědčena, že je tolerantní. "Ale do určité míry. Každá žena má svou hranici žárlivosti. Kdybych ho přistihla in flagranti, tak by byl už po smrti," usmála se.