Trávníček neskrývá, že byl zrušením pořadu zaskočen. "Šest let každý týden se pořad DO-RE-MI vysílal a měl vysokou sledovanost. Ale zřejmě po šesti letech se to už nedá táhnout stejným způsobem dál," zamýšlí se. "Upřímně řečeno, je to dlouhá doba, co pořad na obrazovce vydržel," dodává.

"A tak je potřeba ho inovovat nebo přijít vůbec s něčím novým. Proto vymýšlíme nový hudebně zábavný pořad, takže bychom se někdy v budoucnu se Sabinou zase mohli na obrazovce v něčem novém objevit," prozradil Trávníček, jinak také ředitel a majitel Divadla Skelet.

Vánoce ještě nenaplánoval

Divadlo se 1. prosince v Paláci Blaník představilo s novou verzí swingového muzikálu Zasněžená romance s hudbou Glenna Millera podle scénáře Gustava Oplustila a ve vlastní úpravě.

"Letošní Vánoce budou pro mne ve znamení Zasněžené romance. Doufám, že bude lehce sněžit a představení bude pro nás přímo úspěšnou romancí, s níž budeme hostovat i v dalších českých městech. Před deseti lety tento muzikál uvedlo Hudební divadlo v Karlíně a my se tedy k němu opět vracíme, pochopitelně v poněkud jiné podobě." 

"Mezi vystoupeními si odskočím slavit soukromé Vánoce. Ještě nevím, kam se vrtnu, zda se sejdeme s maminkou a celou rodinou v mámině rodišti v Moravské Třebové nebo budeme v Krkonoších na chalupě. Nějak to prostě zkombinuji. Zatím je pro mě nejdůležitější, aby se Zasněžená romance líbila," uzavřel.