Sir Elton John prohlásil, že bývalá Posh Spice upřednostnila svou pěveckou kariéru a pozdější pokus o návrat k ní před samotným manželstvím, a to i přesto, že úroveň její profesionální dráhy byla velmi nízká.

57letý John, blízký přítel rodiny Beckhamových a kmotr jejich synů Brooklyna a Romea, doplnil, že oba manželé začali být také příliš zaujati penězi a vlastní popularitou.

Manželské rozpory měly podle Johna dopad na Davidovu výkonnost ve fotbale, Elton se však nyní domnívá, že manželství Beckhamových se opět vydalo na dobrou cestu.

Elton: David ženu i děti postrádal

Na otázku, jaký je jeho názor na Davidovu údajnou milostnou aféru s jeho asistentkou Rebeccou Loosovou, řekl: "Jen si myslím, že záležitosti sešly ze správné cesty, když Beckham přišel do Realu Madrid. Bylo by nejlepší, kdyby Victoria do Madridu odešla již tehdy s ním."

"Myslím, že mu (Victoria) chyběla, stejně tak jako oba chlapci," dodal John, "když žijete šest měsíců v hotelovém pokoji v Madridu - nebo kdekoliv jinde - je to na zbláznění."

Beckhamová, která se do španělské metropole nakonec přestěhovala, je prý podle Johna šťastná, a to hlavně proto, že zažila obrovské zklamání ve své hudební kariéře.. Victoria Beckhamová nedávno oznámila, že se definitivně vzdala dráhy zpěvačky a místo toho se vrhne na módní návrhářství.