Sedmatřicetiletá Carrie DeKlyenová, která měla předtím už pět dětí, se o těhotenství dozvěděla v dubnu. Jen několik dní poté, co jí lékaři diagnostikovali glioblastom, nejčastější mozkový nádor. Bylo jí řečeno, že pokud chce porodit, může s léčbou pomocí chemoterapie začít nejdříve za sedm měsíců.

Zveřejnil(a) Cure 4 Carrie dne 28. duben 2017

Lidé s podobným typem onemocnění mají zpravidla desetiprocentní šanci na přežití dalších pěti let. Vzhledem k tomu, že měla na mozku nádor velikosti pomeranče, rozhodla se dítě donosit. Kdyby se rozhodla pro chemoterapii, dítě by zemřelo. Situace se však výrazně zkomplikovala, když teprve v 19. týdnu těhotenství upadla do bezvědomí.

Navzdory tomu, že lékaři chtěli původně počkat do konce září, tedy do 28. týdne těhotenství, rozhodli se, že již není na co čekat. Obávali se, že dítě v matčině děloze zemře, každým dnem se stále méně hýbalo.

If you look close she looks just like Jez! Carrie did make it through surgery and is currently stable. The plan is to...

Zveřejnil(a) Cure 4 Carrie dne 6. září 2017

Lékaři rodinu varovali, že DeKlyenová může během porodu zemřít. Její život byl totiž stále závislý na dýchacích přístrojích, což celou operaci nesmírně znesnadňovalo. Podle posledních zpráv jsou však žena i dítě na živu, holčička váží 0,6 kilogramu a dostala jméno Life (Život).