Cruzová podle vlastních slov večírky, které tvoří součást života celebrit, nesnáší. Místo toho se raději věnuje filmové práci. Když už se má bavit, pak raději ve společnosti svých přátel, s nimiž si občas zajde do restaurace na dobré jídlo.

"Na párty skoro vůbec nechodím," svěřila se herečka. "Navštěvuji je jen u příležitosti svých filmových premiér nebo premiér mých přátel, které chci podpořit," vysvětlila. "Nesnáším hlavně hollywoodské flámy."

Ráda pozdě večeří

"Soustředím se více na svou práci. Za tu jsem placená. Společensky nežiji výhradně v noci, ale ráda chodím do restaurací v Los Angeles, které jsou otevřené do pozdních hodin. Mohu tam s přáteli jíst pozdě jako ve Španělsku," uvedla Cruzová.

V nejbližší době se však herečka bude muset podřídit nepsaným hollywoodským pravidlům a některých večírků se zúčastnit. Na březen příštího roku je totiž plánovaná premiéra filmu Sahara, v němž po boku Matthewa McConaugheyho hraje. Úkolu se však zhostí s radostí, neboť herec je zároveň jejím současným partnerem.