Lupiči do domu vnikli v době, kdy manželé Osbourneovi spali. "Ozzy a Sharon byli v domě, probudili se náhodou," vypověděl tiskový mluvčí páru.

Osbourneovi tak zahlédli jednoho ze zlodějů, jehož přibližný popis má nyní policie k dispozici. Rocker vypověděl, že právě s ním se začal prát, lupiči se však podařilo vyskočit z okna a utéci.

Ozzy: Mohl jsem ho zabít

Ozzy později podotknul, že mohl zloděje zabít. "Byl vysoký a silný, chytil jsem ho za vlasy," řekl Ozzy. "Zlomek vteřiny jsem myslel na to, že bych mu mohl zlomit vaz a pak vysvětlit, že šlo o nešťastnou náhodu. Ale nechal jsem ho jít. Nemohl bych s takovým svědomím žít," přiznal.

Kromě toho policie ví, že zloději k domu přijeli velkým, ale blíže neidentifikovaným vozem. Zatím se jim však lupiče chytit nepodařilo. Neví se ani, zda byli zraněni.

Hodnota odcizených šperků se odhaduje v přepočtu na padesát miliónů korun. Osbourneovi mimo jiné přišli o snubní a zásnubní prstýnky, stejně tak jako o prsteny, které si Sharon koupila tehdy, když přežila svůj boj s rakovinou.