Kontroverzní fotografie byly údajně pořízeny již před třemi lety, tehdy bylo Hiltonové dvacet let.

Vydavatel a majitel časopisu Hustler Larry Flynt slibuje čtenářům, že poznají novou tvář Hiltonové. "Myslím, že lidé objeví novou Paris Hiltonovou," uvedl Flynt pro New York Daily News.

Zatím se nepodařilo objasnit, kde přesně byly snímky pořízeny. Zasvěcení usuzují, že byly nafoceny v blíže neurčeném nočním podniku.

Hrátky s neznámou brunetou

Pokud magazín skutečně dostojí svého záměru a fotky ve Spojených státech zveřejní, mohla by Hiltonová utrpět citelnou ztrátu. V poslední době se totiž královna večírků a oslav snaží probojovat do lepší společnosti na vyšší úrovni. Snímky jí však v jejím úsilí příliš nepomohou.

Na jednom z nich je neidentifikovaná hnědovlasá žena, která objímá Hiltonovou, oblečená v černých kalhotech v topu s leopardím vzorem. Na jiné fotografii jsou obě ženy zvěčněny, jak se líbají. Ruka brunety navíc sjíždí po Parisiných ňadrech.

Lesbické zaměření Hiltonové však popřela hereččina mediální zástupkyně Gina Hoffmanová. Pochybuje, že by Paris přitahovaly ženy. Hiltonová v minulosti již šokovala, když natočila několik pornofilmů. [celá zpráva] Nakonec se ale s jejich šířením smířila. [celá zpráva]