Lékaři z losangeleského Cedars-Sinai Medical Centre se domnívají, že by hvězda filmu Pretty Woman měla raději zůstat na lůžku až do konce svého rizikového těhotenství.

"Je to v zájmu zdraví paní Robertsové i jejích nenarozených dětí," shodují se lékaři. Manžel herečky Danny Moder, který má vedle Julie své vlastní lůžko a tráví s ní maximum času, ovšem tvrdí, že je jeho partnerka v dobré kondici a cítí se skvěle.

"Julia ví, že se jí v nemocnici dostává té nejlepší péče a udělá všechno, aby neohrozila své nenarozené děti. Doktoři jsou s jejím stavem sice spokojeni, ale nechtějí nic podcenit a rádi by ji měli na očích. Danny se osvědčil jako milující manžel, Julii doprovází na každém kroku," napsal britský list Sunday Express.

Sedmatřicetiletá herečka se nechala po mnoha neúspěšných pokusech uměle oplodnit letos na jaře, a posléze oznámila, že čeká chlapečka a holčičku.

"Trvalo mi chvíli, než jsem si na těhotenství zvykla. Po tolika pokusech už jsem nevěřila. Člověk by nečekal, že se to pak stane takhle přes noc," uvedla Julia Robertsová.