O vlastním parfému snila devětatřicetiletá Parkerová již v dětských letech. Nyní sen s vervou naplňuje. Přední kosmetické firmy se předhánějí a každá se snaží začít spolupracovat s herečkou na její vůni.

Předhánění společností zřejmě posílila hereččina seriálová role, Carrie se totiž do srdcí diváků vepsala jako módní ikona. Přitom Parkerová nedávno oblečení Bradshawové zkritizovala a prohlásila o něm, že by se tak sama nikdy neoblékala. Cariin styl jí naprosto nevyhovoval, schvalovala by jí jedině vysoké podpatky. [celá zpráva]  

Ve výběru se vyžívá

Hereččin 42letý manžel Matthew Broderick zálibu své ženy v oblasti módy a stylu potvrdil. Podle něj si Parkerová přímo libuje ve vybírání vzorků, které jí firmy zasílají. Herec rovněž prozradil, že tvar flakónu bude zřejmě vejčitý, třebaže na jeho definitivní podobě Sarah teprve pracuje. "Ona skutečně ví, jak si vybrat ten správný parfém. Voní nádherně," rozplývá se nad svou ženou Broderick.

Sarah Jessica Parkerová za dobu své kariéry na svém vzhledu zapracovala. Americký časopis In Touch ji loni dokonce vyhlásil za celebritu, které změna výrazně prospěla.