"Tržné a sečné rány se mi už zahojily. Ted už jenom zbývá dát do pořádku koleno. Zatím sice chodím o berlích, ale pomalu se to lepší. Doufám, že se na pódium postavím do konce měsíce. Už se nemohu dočkat, až zase začnu pracovat. Svrbí mě ruce i hlasivky," řekl zpěvák a dodal, že si z okamžiků před nehodou vybavuje pouhé střípky, protože se učil svoji novou roli v muzikálu Miss Saigon.

Ochránila ho vyšší moc

"V posledním momentu jsem najednou uviděl kolo nákladního vozu, který před námi zabrzdil. Všechno se odehrálo v rychlém tempu. Najednou jsem byl venku a až za nějakou dobu jsem si uvědomil, že jsem vypadl ven z auta," konstatoval Černoch, který se podle svých slov snaží nejdramatičtější okamžiky svého života vymazat z paměti.

"Není to příjemné, ani snadné. Ty okamžiky se pravidelně vracejí, všechno je zatím příliš živé. Nemohu o tom ani moc mluvit, neboť se mi všechno začne okamžitě znovu vybavovat. Začal jsem si víc vážit života. V nemocnici jsem si uvědomil, že mě osud, nebo snad nějaká vyšší moc, uchránily od vážnějšího zranění. Proto si do dalšího života přináším daleko větší pocit odpovědnosti, než jsem měl předtím," uzavřel.