Třiadvacetiletý zpěvák sám zavolal svému vydavateli, aby jej požádal o odklad. Když se totiž Timberlake dozvěděl, že se Spearsová provdala za tanečníka Kevina Federlineho, z jeho záměru vyřídit si účty s expřítelkyní sešlo. Pikantní části z někdejšího vztahu s Britney prý pozmění proto, aby zpěvačku nijak nepoškodil.

Vydavatelství však není Justinovým rozhodnutím nadšeno. Přílišné zásahy do textu by mohly způsobit ztrátu atraktivity, a tím i nižší prodejnost díla.

"Doufáme, že moc věcí nezmění, neboť první verze byla skutečně báječná, ačkoliv by mohla Britney zaskočit," prohlásil vydavatel, jehož odcitoval internetový server Teenhollywood.

Timberlake a Spearsová se znají od dětství. V dospělosti se pak tři roky intimně stýkali. Spearsová se v září provdala. [celá zpráva] Na veřejnosti nyní kolují spekulace, že prý je těhotná.

Timberlake po rozchodu s blonďatou princeznou popu naznačoval, že Spearsová zneužila jeho důvěry. Nikdy však nesdělil bližší podrobnosti. Ty měly být triumfem právě jeho autobiografie.