"Pokud bude Bush znovu zvolen - ale ani na vteřinu se mi tomu nechce uvěřit - budu se muset opravdu zamyslet, zda nežít jinde," prohlásil Flynt v pondělí ve striptýzovém klubu na proslulém boulevardu Champs Elysées v Paříži, kde slavil své dvaašedesáté narozeniny.

Kromě toho uvedl, že již ve státě Kalifornia splnil svou občanskou povinnost.

Flynt, který zbohatl na vydávání pornografického časopisu Hustler, sdělil, že přijel do Paříže, aby "unikl hnusné atmosféře volební kampaně". Podle něj je navíc Paříž nejvhodnějším místem k uspořádání narozeninové párty.

Filmový magnát věří, že američtí voliči zvolí dobře, a to v zájmu jejich osobní svobody.

Ve francouzské metropoli mu na oslavě dělalo společnost čtyřicet striptérek, které se do Paříže sjely speciálně pro něj.

Lékař nabízí Bushovi uklidňující akupunkturu zdarma

Ani britský lékař Edward Obaidey, který se v Tokiu věnuje akupunktuře, nepatří k Bushovým příznivcům. Nechal se slyšet, že zdarma ošetří všechny osoby, které se na něj obrátí den po amerických prezidentských volbách v případě prohry prezidenta George Bushe. Pro zklidňující vliv akupunktury si může přijít i kandidát sám.

Lékař denně ošetří v průměru dvacet pacientů, a má spočítáno, že středeční léčba gratis by pro něj znamenala finanční ztrátu 1130 dolarů (asi 28 tisíc korun). Jestliže to má být jeho přínos k vítězství Bushova soupeře Johna Kerryho, pak Obaidey na pár tisíc nehledí.

"Normálně se nezajímám o dění v Americe, ale s tím chlápkem (Bushem) u moci se změnilo k horšímu moc věcí. A nejen pro Američany, ale pro celý svět," vysvětlil své rozhodnutí Obaidey.

V ovlivňování politiky je odhodlán pokračovat, a to v rodné Británii. Nabídku bezplatných služeb totiž obnoví, až se budou konat britské parlamentní volby. Obaideyovi půjde o porážku premiéra Tonyho Blaira, Bushova nejbližšího spojence ve válce proti terorismu.