"Bohužel, teprve po příletu do Egypta jsem zjistila, že cestovka může na místě změnit hotel. Přemístili mě do hotelu pro ruskou klientelu a bylo to děsné," vyprávěla Černocká.

"Celý areál byl zařízen tak, aby odpovídal ruskému vkusu. Hotelové hale dominoval příšerný pozlacený kůň a množství podobných hrůz. Navíc tam bydlela velmi podivná klientela s velmi podivným vychováním," dodala.

Na bodrou zpěvačku zřejmě dlouho nezapomene ruská rodina, která se ji na pláži pokusila vystrnadit z jejího místa na opalování. Na užaslé ruské hlavy se totiž snesla smršť nefalšovaných ruských nadávek.

Místo ubránila

"Ležela jsem v klidu na lehátku, obrátila jsem se na záda a pod nosem jsem najednou měla chodidlo. Patřilo Rusovi, který na moje místo přivedl celou rodinu a chystal se tam usadit," popsala situaci.

"To mě totálně vytočilo, a tak jsem použila drsný ruský slang, který jsem se kdysi jako mladá holka naučila v Moskvě. Moje slovní zásoba je vytočila natolik, že území bleskově opustili."

"Prostě jsem svoje lehátko bránila stejně urputně jako kdysi Rusové Leningrad. Musím ovšem podotknout, že podobných výstupů jsem zažila několik. Rusové se všude chovají, jako by jim všechno patřilo," podotkla zpěvačka.

"Byla jsem v Egyptě určitě naposled. Nejsem žádná primadona, ale kromě nepříjemných srážek s ruskou mentalitou jsem zjistila, že mi vadí i chování Arabů. Neustále obtěžují a navíc jsem se po setmění bála jít na procházku do města. Zřejmě příště vyjedeme na osvědčenou Mallorku a budeme mít s manželem klid."