Laura Hatchová byla naposledy viděna 2. října. Policie ji nehledala, neboť se domnívala, že dívka jednoduše utekla z domova a že se brzy sama opět vrátí. Rodiče však z vlastní iniciativy vyhlásili pátrací akci.

Hatchovou našli až v neděli v její toyotě, která se zapříčila mezi stromy v roklině v Redmondu ve státě Washington. Stejné místo přitom již předtím dvě stě dobrovolníků marně prohledávalo.

Sen se stal realitou

Díky své vizi se tam pak ale vrátila Nohrová, která nabyla přesvědčení, že se dívka nachází namáčknutá pod autem, které se ze silnice zřítilo do hloubky 45 metrů. Její sen se proměnil ve skutečnost. "Řekla jsem jí, že ji lidé hledají a že ji milují," vypověděla Nohrová, která přivolala první pomoc.

Dívka musela být hospitalizována. V pondělí byl její zdravotní stav kritický. Kromě četných zlomenin končetin a poranění obličeje byla velmi dehydratovaná. Lékaři se rovněž domnívají, že by se jí v oblasti mozku mohly vyskytnout krevní sraženiny.

"Báli jsme se, že už ji nikdy nenajdeme," řekla Lauřina sestra Amy pro místní televizní stanici King. "Je to ta nejlepší věc, která se mohla stát. Představovali jsme si milióny možných tragických scénářů."