Modelka, jež v módním světě proslula díky kampani na "zázračnou" podprsenku Wonderbra, své výtvory prezentovala na slavnosti, která se konala ve vyhlášené pařížské restauraci Maxim´s. 

Zatím uvedla zejména běžné oblečení a boty, brzy však svou kolekci obohatí také o dámské kabelky, sluneční brýle, kosmetické výrobky a další nezbytné doplňky.

Kolekci si střeží

Litvínovská rodačka na večírku zdůraznila, že se o svou kolekci patřičně postará. Nic nenechá náhodě. Je proto přesvědčená, že ve svém novém dobrodružství sklidí úspěch. Bedlivě totiž dohlíží na celý průběh výroby jednotlivých modelů.

"Jsem přítomná od začátku do konce," prozradila Herzigová, jejíž pracovní program je neustále nabitý.

"Vybírám látky a barvy. Chodím do výrobny, vyjednávám s firmami, dělám prostě všechno," dodala modelka, která si přeje, aby její jméno bylo spojováno s výrobky, které se jí skutečně líbí. "To je nezbytné. Musí to vycházet ze mě, není možné jen mé jméno dát k jakémukoliv modelu."

Eva Herzigová kromě vlastní prezentace stihla v módní metropoli také přehlídku, která se konala u příležitosti tzv. týdne módy. Předvedla na ní například návrhy německého tvůrce Karla Lagerfelda pro sezónu jaro - léto 2005.