"Na člověka se neustále z okolí valí ty řeči, že přece musíte být vdaná, když nemusíte. Jedním z příkladů je také můj poslední film Wimbledon. Tam je jasně vidět, co z lidí dělají vztahy a jak je můžou totálně zničit," prohlásila Kirsten Dunstová.

Také její vztah s ženským idolem Jakem Gyllenhallem byl podle ní všechno jen ne perfektní. A nic na tom podle ní nemění ani fakt, že byli zvoleni nejbáječnějším párem planety.

Kariéra je důležitější než vážný vztah

"Co o našem vztahu mohli lidé vědět? Označili nás za nejrozkošnější pár na Zemi. Pak se nestačili divit, když jsme se rozešli. Ale o tom, co mezi námi dvěma bylo, nikdo nic netuší," uvedla Kirsten Dunstová, která prý dala Jakeovi kopačky proto, že s ní nedokázal pařit. Zdůvodnila mu to tím, že se chce v současnosti věnovat více kariéře než vztahům.

"Nevydrželo by nám to. Je to domácí typ a já jsem naopak pařmenka a musím být pořád v proudu města. Jsem z toho smutná, ale moje kariéra se začíná slibně rozvíjet a já chci z každého okamžiku vysát maximum," řekla britskému deníku Daily Star dvaadvacetiletá hollywoodská hvězda, jíž vynesla na výsluní role Mary Jane, lásky Petera Parkera, alias Spidermana.