Kovalíková si totiž na dva týdny vyměnila život se ženou z Bratislavy. Podle scénáře žila v nové rodině, v jiném prostředí a po boku fiktivního manžela. Druhá žena zase odjela na dva týdny na východní Slovensko a vyzkoušela si život na malé vesnici.

Pranýřování od biskupa

Pro ženu z Bratislavy nevznikly žádné komplikace, zato Kovalíková má problémy. "Už před natáčením mě náš kněz upozornil, že dělám něco, co odporuje křesťanské morálce. Řekla jsem mu, že si manželem důvěřujeme a to, že budu dva týdny v cizí rodině, ještě neznamená, že poruším Deset božích přikázání," odcitoval deník Nový čas Kovalíkovou.

Žena se šla poradit s jiným knězem, který prohlásil, že pokud její účast v programu nebude v rozporu s jejím svědomím, nemá se čeho bát.

Po ukončení natáčení však Kovalíkovou na bohoslužbách veřejně pranýřoval biskup Ján Babjak. Za několik dní přišly domů její děti a stěžovaly si, že nemohou ke zpovědi a ke svatému přijímání. Kněz trvá na svém a tvrdí, že postup Kovalíkové je špatným příkladem pro ostatní ženy.

Hlasujte v anketě pod článkem:
Domníváte se, že víra je překážkou v účasti v reality show?