Čtyřicetiletý Cage se s jednadvacetiletou bývalou číšnicí oženil letos začátkem srpna. [celá zpráva]

Sňatek tehdy vyvolal velkou pozornost, novomanželé však podrobnosti z něj drželi úzkostlivě v tajnosti.

Snaha o zachování soukromí však nyní zkrachovala a na veřejnost se dostaly zvěsti o tom, že se čerstvé manželství pomalu dostává do nešťastného období.

Sama doma

Cage snad ze žárlivosti kategoricky odmítá, aby jeho žena bez doprovodu opouštěla byt. Musí pobývat doma, jinak by ji mohli začít pronásledovat dotěrní fotografové, napsal internetový server New Kerala.

"Nicolas řekl Alici, že pokud by chtěla jít ven, tisk ji nikdy nenechá v klidu a ona nebude moci pracovat. Požádal ji, aby byla trpělivá a starala se o manželský život," uvedl zdroj z hercova okolí.

Chce pracovat a studovat

Alice by ale ráda studovala nebo se vrátila ke svému někdejšímu povolání servírky. Cage jí proto vyšel částečně vstříc a navrhnul jí, že zakoupí vlastní restauraci, kde se bude moci seberealizovat.

Podle nejmenovaného zdroje se bude muset Alice nakonec podřídit Nicolasovým pravidlům. V opačném případě jí hrozí, že se stane již třetí bývalou manželkou slavného herce.

Kimová a Cage se poznali letos v březnu v japonské restauraci v Los Angeles. Jen dva měsíce po hercově rozvodu s Lisou Marií Presleyovou uspořádali v Kalifornii soukromý svatební obřad. Jeho první ženou byla americká herečka Patricia Arquette.