Bena Garnhama, který navštívil cirkus v Blackwoodu se svými dcerami, si vytáhl do manéže klaun v rámci svého vystoupení. Při jednom z triků mu řekl, ať ho pevně chytí za nohy. Poté se chtěl o Garnhama přetočit ve vzduchu, ale místo toho ho knokautoval.

„Pamatuju si jen, jak jsem se ohnul, on mi řekl, ať zatlačím na jeho nohy, a to je všechno – pak nastala tma. Byl jsem mimo. Když jsem se později díval na video, které natočila moje dcera, vypadalo to jako zápasnický chvat,“ popsal Garnham situaci pro Caters News.

Jakmile si klaun uvědomil, co se stalo, zavolal své kolegy, kteří zraněného odnesli. Ten byl poté převezen do nemocnice, kde zjistili, že kromě pořádné boule na hlavě má celou řadu pohmožděnin a naražené žebro.

Právě hrubé zacházení po pádu na celé situaci Garnhamovi opravdu hodně vadí. Personál cirkusu totiž nemohl vědět, jestli se mu nestalo něco vážného.

„Věděli, že po tom dopadu mám zranění hlavy, mohl jsem kvůli nim ochrnout. Měl tam být někdo se zdravotnickým výcvikem,“ dodal.