"Můžete jíst, co chcete. Jen ne ty dvě věci, které od vás každý jako od milionářky očekává. Podobné věci jsou v milionářském světě out," napsala Paris ve své knize Confessions of an Heiress (Zpověď dědičky).

Blonďatá kráska zároveň přiznala, že jídelníček milionářů rozhodně není sestavený pouze z dietních jídel, která by boháče udržovala fit. Ve své knížce také kritizuje konzumaci dietní koly, která podle ní chutná příšerně, a doporučuje častou změnu účesu a barvy vlasů.  

Varuje před nudou

"Lidé ve vás či na vás musí objevovat stále něco nového. Nikdy je nesmíte začít nudit," varuje Hiltonová a zároveň ujišťuje, že její kniha rozhodně není průvodcem pro zbohatlé holčičky.

"To platí pro úplně všechna děvčata. Nemá to nic do činění s tím, kolik peněz máte nebo odkud pocházíte. Člověk může být úžasný i s málem. Všechno je to spojené s odvahou, drzostí a stavem mysli," tvrdí Paris a mladým dívkám také doporučuje, aby se snažily být stále opálené.

"Vypadá to, že stále cestujete po teplých krajích," vysvětlila a hned v této souvislosti upozornila, že pruhy od plavek na opáleném těle už také nejsou moderní.