Rodina fotbalového hráče vlastní dům již potřebovala. Od loňského roku, kdy Beckham přestoupil z Manchesteru United do španělského Realu Madrid, žili manželé i se svými dvěma synky převážně po hotelích nebo v pronajatém domě.

Nové luxusní sídlo, které splňuje jejich očekávání, se nachází na předměstí metropole Madrid. Je v něm pět ložnic, nechybí bazén a rozlehlá zahrada s mnoha stromy, která se rozkládá na osmi tisících metrech čtverečných. Beckhamovi v něm ještě nebydlí, ale prohlásili, že se do něj brzy nastěhují.

David se učí španělsky

Manželé koupi domu uspíšili zřejmě také proto, že očekávají narození svého třetího potomka. Ten by měl světlo světa spatřit v březnu příštího roku. Stane se sourozencem pětiletého Brooklyna a dvouletého Romea.

Rodina Beckhamových se ve Španělsku hodlá dlouhodobě usadit. Kromě bydlení David zajistil Victorii práci a zapsal své děti do školky. Sám se začal učit španělsky. Doufá, že již brzy bude poskytovat rozhovory právě v této řeči. Doposud odpovídal novinářům výhradně anglicky.