"Opravdu Valerii zbožňuje a rozhodl se udělat první krok a pozvat ji na rande. Strávili spolu báječný den. Myslím, že ona Robbieho taky dost žere. Šli spolu do Beverly Hills na nákupy a pak lehce poobědvali. Klapalo to mezi nimi skvěle. Mezi nimi to celou dobu romanticky jiskřilo," řekl zpěvákův kamarád.

Osmadvacetiletá Valerie Cruzová je představitelkou psychiatričky Grace Santiagové v seriálu Nip/tuck, jenž má velkou sledovanost v Británii a ve Spojených státech. Robbiemu příběhy z jedné kliniky plastické chirurgie učarovaly, proto hltá všechny díly. Valerie je podle oficiálních vyjádření první ženou, kterou od loňského února zpěvák oslovil. Tehdy se s ním rozešla modelka Rachel Hunterová a zpěvák posléze upadl do hlubokých depresí.

Robbie má kromě lásky i artritidu

Momentálně si však Robbie Williams dělá velké starosti o své zdraví. Třicetiletý miláček žen měl po fotbalu, který si střihl se svými přáteli, silné bolesti v nohou a lékař mu stanovil překvapivou diagnózu, totiž těžkou artritidu.

Megahvězda hudebního průmyslu už po prodělaném šoku dokonce myslí na to, že jí nemoc ukončí kariéru v showbyznysu a mohla by ji nakonec dostat i na invalidní vozík. Pak by se mohl podle svých slov stát předsedou fotbalového klubu.