Slaterovi sází už léta stejná čísla. Nedávno oba koupili los loterie EuroMillions a po slosování se ukázalo, že vyhráli. Jenže slavili jen jednou, protože Alan zapomněl, že podal sázku a los někam založil.

Šťastní manželé tak přemýšleli, jak naloží se 150 tisíci liber a netušili, že ve skutečnosti je jejich výhra dvojnásobná. Zjistili to až o pár dní později, když šla Jane venčit jejich dva psy a jeden z nich, fenka labradora Ruby, skočil na zadní sedačku, kde zavadil o katalog, z něhož přímo před Jane vyletěl zapomenutý los.

Britka si napřed myslela, že její manžel vzal její los z ložnice, kde ho měli schovaný, ale po chvilce zmatení si vše vyjasnili a Alan si uvědomil, jak děravou hlavu má, když dokázal zapomenout na svou sázku.

„Bylo to vlastně docela děsivé, stalo se to tak magicky, protože Ruby na ten los narazila zrovna na její narozeniny. A přistál navíc přímo před očima Jane. Jednoduše mohl zmizet v tom nepořádku v autě. Jako by na nás někdo tam nahoře myslel,“ řekl Alan pro MailOnline.

Manželé uvedli, že peníze využijí na cestování a pořídí něco své rodině a psům. Alan se navíc rozhodl odejít do důchodu už na konci října. Původně přitom plánoval vydržet ještě o pár měsíců déle.