"S tím, že se to každému nebude líbit, musí člověk počítat. Naštěstí já to beru s nadhledem, jen ty negativní věci si nepouštím do svého soukromí a filtruji je vůči své rodině. Jednoznačně to ale byla nabídka, která se neodmítá," řekla Marcela Březinová.

"Vždycky jsem byla taková kontroverzní rebelka, a kdo si na to nezvykl, má smůlu. Opravdu mě to nevadí a nehodlám to řešit. Pokud je někdo opačného názoru, ať to nekupuje, nebo se na to nekouká," dodala zpěvačka.

"Vždycky zůstanu nějakým způsobem svá. Když jsem začala zpívat, tak lidem vadilo, že dělám monotónní hudbu, mám krátké sukně nebo nosím škrabošku přes oči. Těžko si z toho něco vyberete a nejde se zavděčit všem. Podle mě by člověk měl ztvárnit hlavně sám sebe," míní.

"Nebudu jednoduše něčí kopie, i když netvrdím, že můj směr je zrovna geniální, perfektní nebo extra originální, ale já to dělám ze svého srdce. Každý má svůj styl a záleží na posluchačích, zda ho akceptují," podotkla zpěvačka.

"Skvělé je, že teď připravuji svou čtvrtou sólovou desku a nikdo mě netlačí, takže tomu chci dát svobodu a čas. Ještě ke všemu mám takový sen, že si ji celou otextuji a věřím, že se mi to podaří," prozradila své plány Marcela Březinová.