Po návratu z jedné konference ve městě Victoria Nizozemka nemohla plyšáka v hotelovém pokoji najít. Dokonce zjišťovala od uklízeček, zda ho omylem neodnesly, ale bez úspěchu.

„Opustila jsem Kanadu s tím, že je ztracený,“ uvedla Vredeveldtová pro CTV News.

Boris samotou rozhodně netrpěl

Boris samotou rozhodně netrpěl.

FOTO: Facebook, Annelies Vredeveldt

Dva týdny po jejím návratu do vlasti jí přišel balíček. Byl v něm Boris, což jí udělalo obrovskou radost. Jak se vysvětlilo, Borise při úklidu omylem zamíchali do prádla k vyprání, na což se přišlo až po jejím odjezdu.

Kromě jejího milovaného plyšáka ale byla v balíčku ještě obálka. Po jejím otevření se Nizozemka nestačila divit. Byla v ní totiž celá řada fotek zachycujících Borise v různých situacích.

Hotelový gauč měl jen pro sebe

Hotelový gauč měl jen pro sebe.

FOTO: Facebook, Annelies Vredeveldt

Hotelový personál se totiž rozhodl, že ženě udělá radost, a dá jí tím vědět, že o jejího plyšáka bylo dobře postaráno. Našli ho navíc pouhý den před národním svátkem Den Kanady, takže si užil i sváteční den.

„Ujišťujeme vás, že si užil Den Kanady a že veškerý personál byl rád, že je tu v tento pro naši zemi výjimečný den,“ napsal hotel Vredeveldtové v dopise.

Vyfotili se s ním snad všichni zaměstnanci hotelu

Vyfotili se s ním snad všichni zaměstnanci hotelu.

FOTO: Facebook, Annelies Vredeveldt

„Jedna věc je dostat vašeho plyšáka zpět, to je výborná služba. Ale dostat ho s těmi všemi fotkami je opravdu vtipné a milé. Tak trochu mi to potvrdilo to, co už jsem si o Kanaďanech myslela předtím. Že jsou úžasní a velmi pohodoví,“ dodala Nizozemka pro CTV News.