Hudební festival v nizozemském městě Haarlem si společně s povětšinou mladými nadšenci do elektronické taneční hudby užil také osmdesátník Johan de Vries.

Energický stařík tančící stranou na chodníku si rychle získal pozornost. Několik účastníků festivalu se přestalo zajímat o hudební vystoupení, raději začali muže nenápadně natáčet na svůj mobilní telefon. Protože tohle se skutečně hned tak nevidí.

Johan de Vries neukázal své taneční umění zdaleka poprvé. Jako mladší býval ozdobou tanečních sálů a parketů. Na festivalu v Haarlemu se nechal slyšet, že čeká, až nějaký DJ zahraje trochu tvrdší hudbu. Ovšem soudě podle videa, alespoň částečně se mu tamní interpreti do vkusu trefili.

Mají elánu na rozdávání

V květnu ohromila svojí energičností také postarší žena v Bruselu, belgické metropoli. Na rytmy pouličního beatboxera předvedla opodál stojícímu publiku strhující taneční číslo.

Video

Expirované video

BEZ KOMENTÁŘE: Energická stařenka se vůbec nestyděla

Zdroj: power-beat, Newsflare.com

Žena, která šla kolem se svým psem, zaujala kolemjdoucí i samotného umělce, který si říká Power Beat. Její taneční vystoupení vyvrcholilo tím, že si klekla na zem a v tanci pokračovala na kolenou. [celá zpráva]