Sedmašedesátiletý Congdon měl šťastný týden. Třikrát po sobě si koupil vítězný stírací los a dal na radu, ať se zapojí i do loterie.

„Když jsem si ve středu vybíral svou výhru, někdo mi v obchodě řekl, ať si kopím i los na Lotto, protože jestli má někdo šanci vyhrát, tak jsem to já,“ citoval šťastného výherce MailOnline.

Lotto sází pravidelně a má svou kombinaci čísel. Po slosování čísla kontroloval a okamžitě věděl, že se několikrát trefil. Netušil však, že má jackpot.

„Napřed jsem si myslel, že jsem vyhrál 25 liber. Pak mi došlo, že jsem uhádl všech šest čísel a je jen jeden výherce, takže jsem běžel za svou dcerou, ať to zkontroluje,“ dodal.

Tu noc už toho moc nenaspal, druhý den ráno ale hned mířil k místnímu prodejci Land Roverů a zamluvil si testovací jízdu. Auto ale nekoupí jen sobě, chce podarovat i další členy rodiny. S celou rodinou pak pojede jako každý rok na dovolenou do jednoho britského přímořského letoviska. Bude to stejné jako vždy, jen s jedním rozdílem – tentokrát bude vše platit on.