"Štafetu s ohněm ponesu nejbližší sobotu v Larise. Detaily se dozvím, až tam přicestuji," prozradila dnešnímu listu Pravda.

Rodačka ze středoslovenského Brezna se přiznala, že se zalekla délky štafetového úseku. "Nejsem velká sportovkyně, a když mi řekli, že můžu běžet až dva kilometry, zdálo se mi to moc," přiznala se. S organizátory se proto dohodla, že poběží jenom 500 metrů jako herečka Angelina Jolieová.

Oheň ponese poprvé

Po příletu na dovolenou na Slovensko modelka dokonce vyrazila trénovat. Začátkem června ale musela absolvovat operaci slepého střeva. Zahojená rána ji dodnes při rychlejší chůzi pobolívá, a tak štafetu prý ponese jenom symbolicky na krátkém úseku.

Sklenaříková si ale i přes zdravotní komplikace nenechá olympijský zážitek určitě ujít. "Něco podobného jsem ještě nezažila a bude to pro mne čest," ujistila. Spoléhá hlavně na manžela, který prý rád poskytne první pomoc v nesnázích.

Adriana je v poslední době v Řecku jako doma. Její francouzský manžel Christian Karembeu totiž v uplynulé sezóně oblékal dres fotbalového Olympiakosu Pireus. Právě on dostal nabídku zapojit se do štafety s olympijským ohněm jako první. Se svojí manželkou, která zatoužila po stejném zážitku, si bude pochodeň nejspíš předávat.