"Mozková příhoda mi od základů změnila život. Snažím se žít naplno a zjistila jsem, že k tomu vůbec nepotřebuji pít ani kouřit," řekla Stoneová, která letos slaví herecký comeback jako záporná hrdinka Laurel Hedareová ve snímku Catwoman.

Sharon se ocitla v ohrožení života v roce 2002 při svém pobytu v San Francisku, kdy musela být s mozkovou příhodou převezena do nemocnice.

"Tam jsem několik dnů bojovala o život," vzpomíná herečka na chvíle, které změnily její pohled na svět.

"Když mi tehdy explodoval mozek, byla to ta nejlepší věc, která se mi kdy stala. Vedu od té doby daleko lepší život. Jsem ve stavu, kdy už mě jen tak něco nevyvede z míry, i kdyby se mnou někdo třásl," vysvětlila.

Útok na producenty

Nicméně prostřednictvím rozhovoru pro londýnský Daily Mirror Stoneová zaútočila na všemocné hollywoodské producenty, neboť jí prý už nenabízejí tolik filmových rolí jako předtím.

V interwiev přiznala, že zhroucení pro ni znamenalo katastrofu. Pravidelně navštěvuje lékaře a pokaždé, když ji postihne migréna, podstoupí ze strachu, že by mohlo jít o další krvácení do mozku, vyšetření na elektroencefalografu. Kvůli tomu prý s ní bossové filmového průmyslu jednají jako s malomocnou.

"Ještě v devětatřiceti letech jsem pracovala do roztrhání těla, sotva jsem překročila práh čtyřicítky, odkopli mě jako prašivého psa," postěžovala si.