Žena nastoupila v noci ve městě Fortaleza do vagónu metra, ve kterém nikdo jiný nebyl. Souprava se rozjela, ale po chvíli začala blikat světla. Jediná cestující si zoufale mumlala, že chce ven. To ale ještě netušila, co se bude dít.

Metro zastavilo a řidič do mikrofonu ohlásil, že nastaly technické problémy, potom začal křičet. Hned na to světla úplně zhasla a žena prosila o pomoc.

Krátce po tom se do vagónu začali dobývat lidé převlečení za zombie. Žena vystrašená téměř k smrti hystericky křičela a pobíhala po vagónu.

Klekla si na zem, aniž by tušila, že jedna oživlá mrtvola leze přímo za ní. Nakonec se dveře vagónu otevřely a všichni převlečení herci se nahrnuli dovnitř.

Sehraná scénka?

Drsný vtípek má na svědomí populární brazilský pořad The Silvio Santos show, kterou moderuje stejnojmenný moderátor. Čtyřiaosmdesátiletý Santos je v Brazílii populární postavou, v roce 1981 založil dnes druhou největší televizní stanici v Brazílii SBT.

Podle britského serveru Metro však autor vtípku zašel až moc daleko, žena by totiž klidně mohla dostat infarkt. Jelikož byl žert dost drsný na nic netušící oběť, vyvolává spekulace, zda celá scénka nebyla náhodou sehraná. Zombie v metru podobně vystrašily celkem šest lidí.

Santos je však podobnými scénkami známý, před třemi lety se hitem stalo například video, ve kterém lidi jedoucí ve výtahu strašila děsivá dívenka z hororu.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Hodně drsný vtípek - ve výtahu se zjevila holčička v noční košili