"Na kolenou ji prosím, aby mi umožnila podílet se na jeho výchově. Hodně to pro mě znamená," prohlásil Farrell, který ještě před časem preferoval spíše alkohol a ukazování svého penisu na veřejnosti.

Opustil noční hýření

Hrdina filmu Telefonní budka ve svém prvním dítěti našel nový smysl života a důvod, proč žít. Rozhodl se dokonce na minimum omezit pití alkoholu, lásku k ženám a hýření jen proto, aby se mohl stát dobrým otcem.

Colin je podle vlastních slov připravený udělat cokoliv, jen aby sehrál v Jamesově životě velkou roli. Začne údajně také pečlivěji přemýšlet a vybírat filmové role, které přijme.

Chuť k životu

"Je hodně věcí, které jsem před narozením svého syna dělal a teď už se k nim nehodlám vrátit. Dal mi takovou chuť žít, jakou jsem nikdy předtím nepoznal. Budu mu vždycky nablízku, protože ho chci vidět vyrůstat."

"Zrovna pracujeme na detailech rodičovské péče a já snažně prosím Boha, aby šlo o společnou výchovu a já se mohl o Jamese také starat. Všechno bude sice naplánováno a rozvrženo tak, jak rozhodne soud, ale já budu v jeho životě navždy a pořád. Vždycky bude vědět, kdo je jeho otec. Mám ho strašně rád. Otcovství je pro mě definitivně největší úspěch," svěřil se herec.