"Znala jsem jeho předešlé přítelkyně, chodily ke mně na karty, ale tam jsem cítila, že to tak opravdové není. Tady jde o úplně něco jiného," vysvětlila Kludská.

Potvrdila tak Gottovy výroky v pořadu televizní stanice ZDF, v němž Gott připustil, že s Ivanou plánují potomka. Na dotaz, zda se ožení, odpověděl, že by musel mít nějakou motivaci a vysvětlil, že by s Ivanou chtěl mít dítě.

"Chtěl bych svému třetímu dítěti dát něco víc než svým dvěma dcerám, na jejichž výchově jsem se příliš nepodílel," poznamenal Gott.

Kludská potkala Ivanu u svého synovce Michal Davida. "Hovořili jsem spolu krátce, je velmi příjemná, na karty zatím ke mně nepřišla. Říkala mi, že se možná jednou odhodlá, těším se na ni".

Vykládá i sobě

Šedesátiletá Kludská, která se v minulosti již dvakrát rozvedla, stále věří, že ještě potká tu pravou lásku. Proto vykládá karty i sobě, aby se dozvěděla, jak na tom s muži je.

"Když se mi ukážou negativní karty, žaludy, tak vím, že ten chlap za moc nestojí a radši jdu od toho. Mám trochu smůlu, že se muži trochu bojí, protože vědí, že do nich vidím. Ale sem tam se nějaký objeví. Stane se, že se do mne zamiluje i muž, který si přijde nechat vyložit karty," prozradila.

Léto stráví na chalupě u Libochovic, kde bude mít čas na psaní. Právě dokončuje svou třináctou knihu o rodině Kludských.

"Nesmírně mě to baví, znovu se vracím do dětství, nemůžu se od toho odpoutat. Jde o naprosto nové téma, předešlé knížky byly o kartách, o věštbách, astrologii. Všechno jsem v nich důkladně popsala, včetně příběhů lidí, teď píši svůj vlastní životopis. Mohla by to být moje nejlepší knížka, třináctka je moje šťastné číslo."