Absolonová však zatím odmítá prozradit identitu svého nového milence. Přesto přiznala, že s ním tráví každý den. O společném bydlení či svatbě ale neuvažují.

"Známe se teprve několik dní. Ale jinak to beru vážně, pořídila jsem si i nové oblečení. Koupila jsem si kalhoty a mikinu, abych mohla jezdit na motorce," sdělila Monika a naznačila tak jeden z přítelových koníčků.  

Léto prožije prací

Absolonová stráví léto pracovně v Praze. Hraje Elišku v představení Noc na Karlštejně, které má velmi ráda. "Splnil se mi dětský sen, navíc mám perfektní kolegy. Natáčet budu také Kameňák 3, kde budu hrát sestřičku, která se zamiluje. Počátkem srpna se začínají zkoušet Tři mušketýři. Navíc jsem dodělala desku. Mám toho skutečně dost," poznamenala.

Její dokončený singl ponese název Mona Absolona. Písničku i s textem napsala Alice Spring. "Říkala jsem jí, že to já zpívat nemůžu, ale ona mi to v podstatě poručila. Tak jsem nakonec souhlasila. Teď mám z písničky obrovskou radost a doufám, že se bude i ostatním tak líbit jako mně," věří Absolonová.