Spearsová svůj vážný úmysl vdát se s tanečníkem Kevinem Federlinem oznámila letos v červnu. Pevné datum již bylo stanoveno, veselka by se měla konat letos v listopadu.

Aguilera rychle zareagovala a ze strachu, aby se Britney nedostala pod čepec dříve než ona, ihned začala domlouvat vlastní datum sňatku, o němž se hovoří již od března. K oltáři by ji měl odvést Jordan Bratman, s nímž se stýká od loňského srpna. 

Aguilera bere boj vážně

"Christina chce skutečně posunout svou svatbu na co nejbližší možný termín," potvrdil zvěsti zdroj z okolí Aguilery, jehož odcitoval deník The Daily Star.

"Není žádným tajemstvím, že se chce Britney vdát a mít děti. Je to to samé, po čem touží i Christina a Jordan," dodal. "Jestli to může dokázat před Britney, tím lépe bude pro ni."

Aguilera prý v současné době nemluví o ničem jiném, než o svatebních hostech a místu případného porodu. Podle zasvěcených zdrojů prý nevypadá, že by si dělala legraci.

Christině hrozí pleš

Christina Aguilera má v poslední době mnoho starostí, kromě úvah o případném sňatku se stále snaží pilně prosazovat v branži. Americké zdroje se domnívají, že je již přepracovaná.

Dokonce si povšimly, že jí začaly hodně padat vlasy a na některých místech má prý i lysiny. Právě kvůli nim si nechává dělat tupírovaný účes, aby je zakryl, napsal internetový server Sky News.

Třiadvacetiletá zpěvačka prostřednictvím svého mediálního zástupce však informace ihned popřela. "Naprosto to není pravda," prohlásil, "s jejími vlasy se nic špatného neděje," ujistil.