"Přišli, protože na lodi je v noci nepohodlně," vysvětlil Ashraf Elsergany, vedoucí hotelu. "Popravdě řečeno, když přišli, myslel jsem, že sním," vyprávěl setkání s Fordem a jeho partnerkou.

"Zeptali se, jestli bychom neměli volný pokoj, a já řekl, že bez problémů," dodal Elsergany a prozradil, že herci odešli na pokoj jen s pár osobními věcmi v igelitových taškách.

Před večeří Ford a Calista sešli do baru pro láhev červeného vína. Harrison povečeřel steak, Calista si dala mořský jazyk. Jako dezert si objednali čokoládový dort, jímž oslavili Fordovy narozeniny.  

Jóga na zahradě

Hotelový personál, který se o hvězdný pár staral, si vzácné hosty pochvaloval. Herci prý netrpí žádnými manýry a jsou velmi "milí"  a "normální". Jediný speciální požadavek vznesla Flockhartová, seriálová představitelka Ally McBealové, která si přála, aby si ráno mohla na zahradě zacvičit jógu.

"Upřímně, jsou naprosto normální," sdělil Elsergany, "viděli je i někteří další hosté. Všichni ocenili jejich přítomnost a mnozí nemohli uvěřit tomu, že sedí ve stejné restauraci."