"Termín svatby ještě nemáme přesně stanovený," řekl Kožíšek a dodal, že jako správný kouzelník by chtěl stejně co nejvíc podrobností utajit. "Chtěli bychom, aby náš obřad byl jen soukromou záležitostí."

Pokud si to budoucí manželé ještě nerozmyslí, možnost přihlížet slavnosti bude mít jen úzký okruh jejich příbuzných a známých.  

Schovaný telefon

Jeho synek dokáže Kožíška pěkně pozlobit. "Nedávno mi zašantročil vypnutý mobilní telefon pod gauč, takže se nedal ani prozvonit. Já ho našel až náhodou po dvou dnech. Dokážete si asi představit, kolik důležitých telefonátů jsem prošvihl a kolik lidí mi pak nadávalo," na oko se zlobil šťastný otec.

Kožíšek však nezanedbává ani práci. Jedním z projektů, který mají návštěvníci jeho Divadla kouzel Magic Hall možnost v současnosti vidět, je i Škola kouzel Pavla Kožíška. Jde o představení pro děti, které je inspirováno populárním hrdinou Harrym Potterem. Malí diváci v něm mají možnost čarovat společně s Kožíškem přímo na jevišti a vyzkoušet si tak, jaké to je být "kouzelnickým učněm".