"Zatím jsem ji nikde nenašel. Chyba je ale ve mně. Já jsem prostě strašně náročný. Mně jde o duši. Nemusí být krásná, ale chci, aby byla příjemná a milá. Takových je málo, ale já už se na ni těším. Už je mi třicet a chtěl bych se nějak usadit," svěřil se Matuš.

Zaobírá se i potomky

Situaci navíc komplikuje fakt, že Bohuš s představitelkami slabšího pohlaví těžko navazuje kontakty. Připouští, že by to mohlo dopadnout tak, že půjde ve šlépějích Karla Gotta a vůbec se neožení. "Asi taky nenašel tu úplně pravou," zamyslel se zpěvák.

Přestože je jeho vysněná dívka zatím v nedohlednu, již pomýšlel na to, kolik by jednou chtěl mít dětí. "Chtěl bych dceru, ale nechávám to osudu, co pánbůh dá, to bude."

Zpívá si, co chce

Na velké smutnění ale nemá příliš času, protože se věnuje své práci. Bratr Petra Jandy Slávek mu postavil kapelu a zároveň mu připravuje desku.

"Budou tam písničky, které chci zpívat já. Dostal jsem se do stádia, kdy si zpěvák může zpívat, co on chce. Jsem tomu opravdu rád. Slavné světové hity nazpívám s orchestrem Václava Hybše. Budou tam ale i věci operní, například Své srdce tobě dám. Mám kantilénový hlas a chtěl bych ho využít. Navíc mě to hrozně baví."

Zato muzikál Bohuše Matuše příliš neláká. Odmítl hrát jak v Miss Saigon, tak ve Třech mušketýrech. Výjimkou je jen Noc na Karlštejně, protože se hraje živě.

Zato přijal nabídku Zuzany Bubílkové. Bude s ní jezdit na zájezdová vystoupení a zpívat při kytaře nebo u klavíru. "Moc se na to těším, takové věci mám velmi rád," podotknul Matuš.