Podstatou ruské soutěže bylo to, že automobil vyhraje ten z pěti soutěžících, který bude držet ruku na automobilu nejdéle. A jedna ze soutěžících, oděná pouze do hodně vyzývavého spodního prádla, neustále provokovala.

Mužova brutalita si rychle vysloužila záplavu kritiky, která směřovala i vůči tvůrcům show, že něčemu takovému nezabránili. Značná část diskutujících se však zaměřila také na to, že je klip značně vytržený z kontextu a ač není omluvy pro podobné násilí, tak lidé z osekaných záběrů mohou jen těžko chápat, proč soutěžící takovým způsobem vyletěl.

Ti, kteří sledovali show celou, uvedli, že žena tohoto muže i další soutěžící několik hodin provokovala, urážela a fyzicky napadala. Ten ji několikrát slušně požádal, ať toho nechá, ale ona pokračovala. Mlátila jeho i další soutěžící v show, nadávala a dokonce po ostatních i plivala.

Nevydržel provokace

Po několika hodinách už jeden ze soutěžících ztratil nervy a když mu mávala botama před očima, nevydržel, chytil ji za hlavu a srazil k zemi. Je to však ale zejména až následný úder rukou do obličeje, který vyvolal tolik negativních reakcí. Ač to tak z hlavní kamery vypadalo, muž ji udeřil otevřenou dlaní a nikoliv pěstí. A při pohledu na další soutěžící bylo z úsměvu patrné, že se s jeho činem asi vnitřně ztotožňovala.

Muž posléze přistoupil zpět k autu, ač už musel vědět, že soutěž prohrál.