"Nabídnuté role ve dvou filmech jsem kategoricky odmítl. Myslím si totiž, že bych byl pro tvůrce jen reklamní tahák. Nechci zkoušet stát se filmovým idolem. Moc dobře totiž vím, že na hraní ve filmech nemám. Nejsem herecký talent, chci se věnovat zpěvu. To mě baví, to se chci učit," zdůraznil Issa.

Doučí se angličtinu

Před televizními kamerami v klání o SuperStar Sámer působil jako již ostřílená hvězda showbyznysu. O sobě však tvrdí, že ho úspěch stále překvapuje. Navíc je prý velmi skromný chlapec, který si uvědomuje, že vzdělání a jazyková výbava také není k zahození.

"Nejdřív musím odmaturovat. A pak jsem se s rodiči dohodl, že bych se měl zdokonalit v angličtině. Možná kvůli tomu pojedu na rok do Ameriky. Sice se angličtinu učím, ale není to ono. Člověk potřebuje v té zemi žít. Můj program je tedy jasný. Maturita, zpěv a umět pořádně anglicky. Jinak se nemohu dobře uplatnit," domnívá se.

Sámer se už také nemůže dočkat prázdnin, jejichž část stráví s rodiči v teplých krajích. "Už se těším, jak skočím do moře a na chvíli zapomenu na to bláznivé jaro," usmál se Issa.