První rozvod americké hvězdy s Mimi Rogersovou byl pro oba velkou ranou. Druhému Cruisovu manželství byly dávány velké naděje a mluvilo se o něm jako o jednom z mála hollywoodských svazcích, které odolají. Jeho rozpad před třemi lety byl proto i pro mnohé fanoušky obrovským překvapením.

Ani rozchod letos v březnu s herečkou Penélope Cruzovou jeho sebevědomí nepozvedl. Přesto si Cruise dokázal uchovat romantickou duši.

"Jsem romantický. Pravděpodobně se ještě někdy ožením," věří Cruise, který v rozhovoru připustil, že vztah s Nicole nefungoval. Domnívá se, že chyba nebyla na jeho straně a že se mu ještě podaří navázat nový trvalý vztah.

"Myslím, že jsem trochu zasmušilý a cynický," přiznal Tom, "ale jinak jsem optimistický. Vidím šálek z poloviny naplněn, nikoliv z poloviny prázdný," vysvětlil Cruise. 

Horké léto stráví s Kidmanovou

Tom Cruise se svou bývalou chotí Nicole Kidmanovou udržuje stále dobré vztahy, které výrazně posílily po hereččině rozchodu se zpěvákem Lenny Kravitzem. Dokonce s ní letos stráví letní prázdniny.

Podle zdrojů z jejich blízkého okolí je hlavní prioritou obou herců vzájemná péče o jejich potomky.

Proto si odjedou užívat sluníčka do Austrálie, rodné země Nicole, a vezmou s sebou také své dvě děti, jedenáctiletou Isabellu a o dva roky mladšího Connora.