Potkali se v Benově rodném Massachusetts na basebalovém zápase týmu Boston Red Sox. Následovaly desítky schůzek a milostných telefonátů.

"Jsou zamilovaní a šťastní. Opravdu už je to více než zamilovanost, je to láska. Velká láska," potvrdily manažerčiny přítelkyně.

Přestože jsou oba velice šťastní, snaží se to ve vztahu nepřehánět. Proto Enza odmítla s Benem odjet na pokerový šampionát v Kalifornii, kde herec vyhrál tisíce dolarů a nominoval se tak na dubnové mistrovství světa v této karetní hře. [celá zpráva

Žít s ním zatím nechce

Přesto se Enza drží trochu zpátky a odmítla Benovu nabídku nastěhovat se do jeho bytu v Los Angeles. Vztah na dálku jí prý zatím vyhovuje.

"Ještě není připravená být s Benem pořád, nastěhovat se k němu. Má svůj život a práci a nehodlá to všechno naráz zrušit a zahodit, aby mohla odjet do Hollywoodu. Ale kdykoli nepracují, hned si volají a domlouvají schůzku," prozradila přítelkyně Enzy.  

Chtěla krást

Affleckovi podle internetového serveru IMDB zjevně ani nevadí, že jeho nová láska byla v minulosti dvakrát obviněna z vyloupení výkladní skříně. Trest si odpykala 70 hodinami veřejně prospěšných prací, aby tak mohla splatit společnosti svůj dluh.

Šestadvacetiletá žena se o první krádež pokusila v roce 1995, o šest let později vykradla obchod s oblečením v New Yorku. Ani Affleck se potyčkám se zákonem nevyhnul. V roce 1999 musel zaplatit pokutu za řízení auta s prošlým řidičským průkazem.