U jednoho volného místa se sjeli dva řidiči a začali se dohadovat, který z nich tam zaparkuje. Oba muži, každý podporován svými příznivci, na sebe začali křičet. Když však hádka nikam nevedla, jeden z nich se rozhodl spor vyřešit po svém, napsal server televize Nine News.

KOMENTÁŘ DNE:

Ve Sněmovně -  Přivádí mě k zuřivosti, když nějaký číman, který volí zelené nebo Topku, radí pravici. Do souboje Hamáček-Chovanec-Zimola-Losna-Mažňák mi nic není a nenapíšu k tomu slovo. Čtěte zde >>

Nasedl do svého auta, zařadil zpátečku a plnou parou naboural do protivníkova auta. Přitom málem srazil dva lidi. Oba muže zadržela ochranka nákupního centra. V prohlášení, které po incidentu zveřejnila, uvedla, že se oba řidiči nakonec domluvili.

Boj o jízdní pruh

Scéna na podobné téma se odehrála začátkem měsíce také na Tchaj-wanu. Tam zase chtěli dva řidiči do stejného jízdního pruhu.

Video

Dva řidiči chtěli do stejného pruhu

Místo toho, aby jeden druhého normálně pustil, začali se z pruhu vytlačovat. Absurdní situace pak skončila poškozením obou aut a nárazem na hrazení na kraji vozovky.