"Kuriózní dárek přinesl Josef Mladý s manželkou Hankou. Dostali jsme od nich gramofon na kliku s věnováním Našim mladým, Mladí," prozradila Petra Černocká.

Kromě toho obdržela také obrázek od kamarádky Ivy Hüttnerové a anděla na zeď od Věry, bývalé spolužačky z konzervatoře. "Vzhledem k tomu, že dobře zná můj odpor k dekorativním předmětům, vybírala pečlivě," poznamenala zpěvačka. 

Krása manželského slibu

Svatba se prý vůbec konat nemusela. Černocká je toho názoru, že sňatek kvalitu manželství nemůže ovlivnit.

"S Jiřím jsme se mohli vzít vlastně kdykoli, nebo nikdy. Na našem vztahu by to asi mnoho nezměnilo. Máme se už dlouho hezky, hladce a plynule rádi. V současné době, kdy už není manžel pro ženu zdrojem obživy, je alespoň pro mě manželský slib o to hezčí," usmála se.

Jiří splňuje všechny Petřiny představy o muži. "Pro mě není rozhodující, jestli je bohatý a má skvělé postavení. Nemusí být ani moc pracovitý, to jsem já. Takže vyžaduji jen lásku, péči, pozornost a humor ve chvílích, kdy mi dochází," vysvětlila Černocká.

Novomanželé se na líbánky vydají po prázdninách. Odletí do Egypta. "Můžeme tomu klidně říkat svatební cesta. Pravda ale je, že v září si každý rok prodlužujeme léto někde u moře."