"Svým přátelům a rodině vděčí za podporu," sdělil Pagnotta, jehož ve středu odcitoval zpravodajský server Miami Herald. "Chce se uzdravit," dodal stroze a další podrobnosti se zdráhal veřejnosti prozradit. 

Svou hubenost podcenila

Americké společenské časopisy, mezi prvními byl US Weekly, však odhalily přesné příčiny její choroby. Mladá herečka podle nich trpí vážnými potížemi s přijímáním potravy.

Spekulace o její anorexii se začaly šířit již před několika týdny, hereččina hospitalizace je nyní potvrdila. Mary-Kate se je však snažila do poslední chvíle vyvrátit a stále je zesměšňovala.  

Na figurantku, která ji nedávno představovala v zábavném televizním pořadu Saturday Night Live a zdůraznila její nezdravou vychrtlost, z legrace křičela: "Jsi příliš hubená! Dej si sendvič." 

Mladí je milují

Mary Kate a její dvojče Ashley společně oslavily před deseti dny své osmnáctiny. Také ukončily středoškolská studia a plánují, že se na podzim zapíší na univerzitě v New Yorku.

Obě stanuly před kamerou poprvé již ve svých devíti měsících. Kromě úspěchu v televizních seriálech se staly ikonami americké mládeže, pro kterou stvořily vlastní kolekci módního oblečení a rovněž kosmetickou řadu. 

Na filmovém plátně spolu poprvé účinkovaly ve snímku New York Minute, který měl nedávno ve Spojených státech svou premiéru.