Bývalá Miss Universe Dayanara Torresová si nepřeje, aby její synové Ryan (10 měsíců) a Christian (3 roky) věděli, s kým se jejich otec oženil, napsal zpravodajský server AZ Central. 

"Děti to skutečně netuší," prozradila časopisu Latino. "Ryan je ještě malý a Christian se to prostě zatím nedozvěděl. Doposud jsem ho od všeho oddalovala - od televize i od fotografií," uvedla Torresová.

Sériová nevěsta

Daynara totiž považuje Lopezovou za sériovou nevěstu a domnívá se, že její třetí manželství s Anthonym brzy zase zkrachuje.

"J Lo jedná jako ve svých dvou předešlých manželstvích. Mohlo by to skončit dříve, než o tom mí synové uslyší někoho mluvit," doufá bývalá Markova manželka.

Jennifer touží po roli matky

Lopezová však současné manželství na lehkou váhu rozhodně nebere. Dokonce se chce stát brzy matkou. Prohlásila, že do té doby se nebude cítit úplně šťastná.

"Vždycky jsem chtěla mít rodinu. Vím, že mi konečně vnese do života radost a stabilitu. Myslím si, že se to vše stane přirozeně," uvedla Lopezová, o které americké deníky spekulují, že již těhotná je. Byl to prý důvod jejího náhlého sňatku s Anthonym. [celá zpráva]