"Nebudu závidět bráchovi něco, co mu přeju. Rozhodně pro mě jeho úspěchy při moderování nepředstavují žádný šok," řekla Rola. "Až dosáhne něco ve svém oboru, což je hudba, pak na něj teprve budu pyšná. Ani pak mu ale nebudu závidět, ze srdce mu to budu přát."

Před lidmi mívá trému

O sobě Rola tvrdí, že naprosto úžasně zpívá, ale strašně se stydí. "Když si dám tři panáky, zazpívám skvěle i árie, ale jinak ne. V životě jsem zkoušela vystoupit na veřejnosti dvakrát, ale nejde to. Mám trému i z toho, když musím před větším počtem lidí jen mluvit."

Rola má na starosti provoz restaurace a kavárny, která je součástí pražského Divadla Radka Brzobohatého. Zároveň studuje ekonomiku gastronomického provozu. V restauraci zařídí cokoli. Trénuje kuchaře, když je potřeba, zaskočí za obsluhu. Je spokojená a viditelně ji to baví.  

Rodina se sejde v restauraci

Často se stává, že se v restauraci sejde celá rodina u společného stolu. Zatímco mladí rádi experimentují, majitel Radek Brzobohatý a jeho manželka Hana Gregorová, ředitelka divadla, si potrpí na klasiku.

Rola už dobře ví, čím Radka uctít. "Nejraději má řízek s bramborem a okurkový salát. A také vepřovou panenku v bramboráku na minutku, ale jinak si dává opravdu úplně obyčejná česká jídla," říká sedmadvacetiletá Rola, která tráví v divadle většinu času.

Na vdavky zatím nepomýšlí. Ve společnosti bývá občas vidět s přítelem Richardem Hrádkem, ale nic vážného to prý není. "S chlapy je to jako s místy na parkování. Ta dobrá jsou taky obsazená, volná jsou jen ta pro invalidy," zasmála se.