Štefánková si letos zahrála poprvé ve filmu Bolero, v němž ztělesnila sekretářku a milenku Jiřího Bartošky. Přiznala, že během scény, při které se miluje s partnerem, měla strach. "Opravdu mě dost překvapilo, že jsem měla trému při milostné scéně," řekla Jana.

Prsa jsou její

Štefánková, která plynule hovoří čtyřmi jazyky, nyní studuje vysokou hotelovou školu. Přesto zůstává v očích mnoha mužů jen jako sexuální symbol. Zlým jazykům nedá spát pravost jejího poprsí a spekulují, zda si jej nechala operativně upravit, což sama vyvrací.

"Ano, mám své vlastní poprsí," prohlásila blonďatá krasavice, která připustila, že by jednou mohla vyzkoušet lesbické milování. "Už jsem jednou řekla: Nikdy neříkám nikdy," odpověděla na otázku, zda by někdy přistoupila na poměr se ženou.

Diety nedrží, raději cvičí

O svou postavu prý pilně pečuje. "Diety jsem v životě nedržela, bojím se jich jako čert kříže. Mám strach, že bych pak nedala metabolismus dohromady. Dvě hodiny denně věnuji pohybu. Dělám třeba kliky, v sériích, jich udělám 64. Musím přece cvičit prsní svaly," poznamenala Jana.