Okamžitě se začaly šířit zprávy o tom, že mezi Janet a Justinem byly milostné pletky. K láskyplnému sblížení mezi oběma hvězdami mělo dojít v roce 2002.

Když se v březnu 2002 Justin rozešel s Britney Spearsovou, všichni byli šokováni. Divit se nestačila ani Britney, která se z rozchodu nemohla dlouho vzpamatovat.

 V té době Justin popíral jakékoli vztahy k jiným ženám a odmítal hovořit o vztahu s Janet. Australským novinářům však nedávno nepřímo potvrdil, že s Jacksonovou kdysi nějaké milostné pletky měl.  

Justinovi se líbilo Janetino tělo

Přestože v současnosti chodí Janet s hudebním magnátem Jermainem Duprim, Justin klidně hovořil o své slabosti pro krásu jejího těla.

"Jsem Janetin velmi dobrý přítel a můžu říct, že je to rozkošná osoba, neuvěřitelně talentovaná a naprosto nádherná. A kdybych mohl po jejím boku být víc než přítel, byl bych nejšťastnější na světě. A taky, že jsem byl," řekl Timberlake, který se nerozpakoval odpovědět ani na otázku, zda se Janet líbilo jeho tělo.

"Zeptejte se jí. Já nevím. Přemýšleli jste taky nad tím, že by to mohlo být naopak? Nevím, měl bych teď být gentleman, ne?"